SON DAKİKA
BandırmaHaber.Com.TR

Judocular yeni salonlarına kavuştular

Judocular yeni salonlarına kavuştular

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Judocular yeni salonlarına kavuşarak antrenmanlarına başladılar.

Bandırma’da yaşanan sel felaketinden nasibini alan Judo salonu kullanılamaz hale geldiği için sporcular kısa bir süre antrenman yapamadılar. Judocuların antrenman yapabilecekleri bir yere kavuşmaları için çalışma başlatan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü 17 Eylül stadının içerisinde bir alanı yeniden düzenledi.  

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Bandırma Şubesinin desteğiyle yenilenen salonun açılışını ise Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar Gerçekleştirdi. Açılışta konuşan Yazar Bandırma’nın yetenekli sporcu konusunda iyi bir potansiyele sahip olduğunu söyledi. Kaymakam Günhan Yazar sporcu potansiyelinin fazla olduğunu ve her geçen günde bu sayının arttığını ifade ederken, Bandırma’da bu potansiyelin yararlanabileceği spor alanlarının azlığından yakınarak, mutlaka spor alanlarının artırılması gerektiğini vurguladı. Türkiye Yardım Sevenler Derneği Bandırma Şubesinin spora verdiği desteğin önemli olduğunu aktararak bütün yöneticilere teşekkürlerini iletti.

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Bandırma Şubesi Başkanı Şükran Aksakal ise dernek olarak kalıcı işlere imza atmak istediklerini belirterek, spora destek vermek bu anlamda kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi.

Yapılan konuşmaların ardından salonun açılışı gerçekleştirildi. Açılışta Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar’ın yanısıra Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Elüstü, Milli Eğitim Müdürü Mutlu Aslan, İlçe Emniyet Müdürü Soner Duran, Milli Eğitim Şube Müdürü İhsan Parlak, Türkiye Yardım Sevenler Derneği Bandırma Şubesi Başkanı Şükran Aksakal ve Dernek Yönetimi, Sporcular ve aileleri yer aldı.

Açılış sonrası ise judocular kısa bir gösteri yaparak açılışa katılanların alkışlarını aldılar.
Haber Tarihi : 10/15/2018 10:38:13 AM
BANDIRMA'DAKİ DİĞER HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ...

Copyright © 2016 - Bandırma Haber.Com.TR